Wewnętrzny wróg - pasożyty

zę dlaczego. Wszystko sprowadza się właśnie do "drgań". Otóż każdy człowiek ma inne, każdy jego narząd również. To sam tyczy się pasożytów - nie ukryją się, jeżeli tam są, da się je wykryć dzięki ich drganiom właściwym. Jak się

Wewnętrzny wróg - pasożyty

Medycyna alternatywna - postrach pasożytów

Nie wierzysz by urządzenie wywołujące proste "drgania" miało jakąkolwiek skuteczność w walce z mikrobami? Cóż, jesteś w błędzie, już tłumaczę dlaczego.

Wszystko sprowadza się właśnie do "drgań". Otóż każdy człowiek ma inne, każdy jego narząd również. To sam tyczy się pasożytów - nie ukryją się, jeżeli tam są, da się je wykryć dzięki ich drganiom właściwym. Jak się już je wykryje, to tak samo można je zniszczyć, w końcu wiemy że są, wiemy jakie drgania mają, pozostaje kwestia odseparowania tych drgań, tak aby Twój organizm wrócił do zdrowia! Genialne w swej prostocie a zarazem bardzo skuteczne. Już po kilku takich zabiegach, wszystko co było nie tak z Twoim ciałem wraca do normy a Ty możesz cieszyć się końskim zdrowiem!

Dodatkowo, terapia łączy się z usuwaniem szkodliwych pozostałości które zostawił nieproszony gość - dzięki temu unikniemy powrotu pasożytów, jak również dokładnie oczyścimy swój organizm.


Parę słów o tasiemcu - pasożycie

Tasiemiec uzbrojony, soliter (Taenia solium) ? jeden z gatunków tasiemców (Cestoda), które pasożytują w przewodach pokarmowych kręgowców, w tym człowieka. W przeciwieństwie do tasiemca nieuzbrojonego posiada on haczyki i przyssawki, za pomocą których przytwierdza się do ściany jelita cienkiego. Może również się pojawiać w innych częściach ciała.

Rozmnażanie
Jest on obupłciowy. W każdym członie z osobna rozwijają się narządy rozrodcze męskie i żeńskie. Męskie najczęściej rozwijają się nieco wcześniej, aby zmniejszyć ryzyko samozapłodnienia w obrębie jednego proglotydu. Może jednak dochodzić do zapłodnienia pomiędzy członami z przedniej i tylnej części strobil. Najkorzystniejsze jest jednak zapłodnienie pomiędzy członami dwóch różnych tasiemców. Dochodzi wtedy do wymieszania (rekombinacji) materiału genetycznego. Rozwój tasiemców jest złożony, najczęściej występuje kilka pokoleń larwalnych i przynajmniej jeden żywiciel pośredni.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Tasiemiec_uzbrojony


Zalety medycyny niekonwencjonalnej

Medycyna alternatywna zazwyczaj spotyka się z krytyką ze strony środowisk lekarskich. Zdarzają się jednak sytuacje, w których sposoby leczenia wykorzystywane przez lekarzy zawodzą, a pacjent pozostaje bezsilny w walce z chorobami i dolegliwościami. Szeroki zakres dziedzin, które obejmuje medycyna niekonwencjonalna, pozwala niejednokrotnie na uśmierzenie bólu lub nawet całkowite wyleczenie. Dowodem na to są relacje wielu osób, które zostały wyleczone na przykład za pomocą ziół lub innych składników naturalnych. Jeśli więc borykamy się z bezsennością, depresją czy alergią, a medycyna konwencjonalna jak do tej pory nie przyniosła nam ulgi, warto zainteresować się innymi metodami leczenia.



© 2019 http://www.remontdomu.bydgoszcz.pl/